Uncategorized

Broker EXANTE przekazuje 1 mln USD na pomoc dla Ukrainy

Broker EXANTE przekazuje 1 mln USD na pomoc dla Ukrainy

Broker EXANTE przekazuje 1 mln USD na pomoc dla Ukrainy

EXANTE, międzynarodowy broker, specjalizuje się w produktach cyfrowych i finansowych. EXANTE to przede wszystkim ludzie, których motto brzmi: “Wolność jako niezbywalne prawo człowieka” Ta zasada łączy wszystkich brokerów, specjalistów, udziałowców EXANTE w jedną firmę. Nie sposób nie zauważyć całkowitego łamania tego prawa przez wszystkich obywateli danego kraju.

Alexey Kirienko (Dyrektor Generalny EXANTE) podkreśla, że EXANTE jest zaniepokojone trwającym kryzysem humanitarnym na Ukrainie. Uważa go za katastrofę i mówi: “To straszne widzieć, jaki wpływ ma on na młode życie”.

Nie sposób nie reagować, gdy setki dzieci giną lub zostają okaleczone w wyniku konfliktu zbrojnego toczącego się w środku Europy. Na dzień 18 kwietnia 2022 r. ONZ zarejestrowała ponad 4,9 mln ukraińskich uchodźców. Obecnie jest to prawie dziewięć procent ludności świata. Około 90 proc. uciekających przed wojną to dzieci i kobiety. Nowe dane są zamieszczane na portalu ONZ dotyczącym statusu uchodźców.

Kobiety i dzieci są najbardziej narażone na nielegalne wykorzystywanie lub handel ludźmi w ramach przymusowej emigracji.

Tysiące rodzin nadal żyje w warunkach zagrażających życiu i śmierci. Od ponad roku na stacjach metra w Charkowie i Kijowie przebywają tysiące ludzi, w tym niemowlęta.

EXANTE nie chce ignorować bólu narodu ukraińskiego. Uważamy, że należy interweniować”. “Nie możemy zmienić sytuacji, ignorując to, co dzieje się z naszymi klientami i kolegami. Czyny przemawiają głośniej niż słowa. Jesteśmy gotowi przekazać duże darowizny na rzecz UNICEF. Mamy nadzieję, że te pieniądze zostaną wykorzystane na pomoc tysiącom dzieci i ich rodzinom dotkniętym wojną. “Może dzięki temu ich obecna sytuacja zmieni się na lepsze” – wyjaśnia dyrektor generalny EXANTE.

Jesteśmy głęboko zaniepokojeni warunkami, w jakich przebywają dzieci uchodźców na Ukrainie. Dom Maklerski EXANTE może pomóc

EXANTE wspiera dzieci na Ukrainie za pośrednictwem UNICEF. Broker przekazał 1 miliard dolarów na ten fundusz 5 kwietnia 2022 roku. Środki te pomogą osobom poszkodowanym w wyniku wojny na Ukrainie, a także uchodźcom, którzy osiedlili się w Europie.

UNICEF dzisiaj

Z każdym dniem eskalacji konfliktu Fundusz rozszerza swoją obecność na Ukrainie i zwiększa pomoc humanitarną.

Według danych funduszu, Ukraina otrzymała ponad 858 ton ładunków humanitarnych.

 • Zestawy do utrzymania higieny w rodzinie;
 • Pieluszki dla niemowląt
 • Zestawy zdrowia matki
 • Do stosowania w szpitalach i innych placówkach medycznych
 • Woda butelkowana
 • Zestawy do rekreacji i rozwoju dzieci w różnym wieku
 • wyprawki szkolne;
 • Odzież sezonowa, obuwie

Unicef poszukuje darczyńców na pomoc rodzinom na Ukrainie.

Zrealizowano projekt polegający na zapewnieniu pomocy psychiatrycznej przez mobilne zespoły specjalistów.

“Eskalacja i przemoc na Ukrainie to kryzys praw człowieka w odniesieniu do dzieci. Fundacja świadczy istotne usługi na rzecz dzieci, kobiet i rodzin znajdujących się w kryzysie. Możemy to robić, ponieważ mamy wsparcie brokerów takich jak broker EXANTE” – Carla Haddad Mardini jest Dyrektorem UNICEF ds. pozyskiwania funduszy prywatnych i partnerstwa.

Broker EXANTE uznaje węzły Blue Dot za ważny projekt – tworzenie bezpiecznych przestrzeni dla wszystkich kobiet i dzieci. Te niebieskie kropki oznaczają miejsca:

 • Istnieją bezpieczne miejsca, w których osoby o potrzebach emocjonalnych i społecznych mogą uzyskać wsparcie;
 • Dostęp do aktualnych informacji o trasach podróży w kraju i za granicą.
 • Personel zidentyfikuje wszystkich nieletnich pozostawionych samotnie, bez opieki, oddzielonych lub zagubionych. UNICEF zapewnia im bezpieczeństwo.

29 stacji metra w Charkowie wyposażono w “specjalne kąciki”, w których przed bombardowaniem schroniło się ponad 17 tys. mieszkańców.

EXANTE, w imieniu całej firmy, zachęca do przekazywania darowizn na rzecz fundacji. Fundacja wykorzysta te środki, aby pomóc większej liczbie dzieci. Informacje na temat darowizn można znaleźć na oficjalnej stronie internetowej brokera EXANTE. UNICEF można również wesprzeć bezpośrednio. Szczegóły dotyczące e-portfela można znaleźć na stronie UNICEF.

Aktualne potrzeby UNICEF-u w zakresie finansowania wynoszą 349 mln USD.

 • 276 milionów euro na zaspokojenie pilnych potrzeb dzieci na Ukrainie
 • 73 mln dolarów (pomoc humanitarna dla uchodźców w krajach sąsiednich).

Dzięki temu funduszowi pomoc humanitarną otrzyma ponad 3,5 miliona osób. Wśród nich jest 2,2 miliona dzieci. EXANTE, wraz z obywatelami, firmami, rządami i organizacjami z całego świata, będzie aktywnie angażować się w zbiórkę pieniędzy.

Aktualna sytuacja na Ukrainie

Wojna z terroryzmem trwa w najlepsze. Bezpośrednio i pośrednio zagraża ona zdrowiu i dobrobytowi ponad 7 milionów dzieci. Wiele ukraińskich domów zostało zniszczonych, a niektóre osiedla zostały praktycznie zmiecione z powierzchni ziemi. Infrastruktura cywilna kraju doznała poważnych zniszczeń w regionach wschodnich i centralnych. Setki tysięcy osób zostało pozbawionych dostępu do elektryczności, leków, schronienia i środków medycznych. Na wschodzie kraju 1,4 miliona Ukraińców nie ma dostępu do wody. Podobna sytuacja grozi kolejnym 4,6 milionom ludzi. Jest to poważny niedobór artykułów pierwszej potrzeby.

Zniszczone szpitale, kliniki i personel medyczny utrudniają szpitalom i lekarzom zapewnienie regularnej, doraźnej opieki pacjentom i ich rodzinom. Brakuje leków.

Tysiące rodzin zostało pozbawionych środków do życia w wyniku wojny oraz masowej emigracji wewnętrznej i zewnętrznej. Rodzice nie są w stanie zapewnić wystarczającej pomocy swoim dzieciom.

UNICEF żąda natychmiastowego zaprzestania działań wojennych Przypomina stronom konfliktu o ich międzynarodowych zobowiązaniach wobec dzieci. Fundusz wymaga, aby organizacje humanitarne szybko i bezpiecznie dotarły do najbardziej potrzebujących.

EXANTE: krótki przegląd

Broker EXANTE może być wykorzystywany jako międzynarodowa firma inwestycyjna. Ujednolicona platforma handlowa EXANTE daje inwestorom dostęp do ponad 50 rynków na całym świecie. Klienci EXANTE inwestują w akcje, obligacje, opcje oraz inne instrumenty.

EXANTE znajduje się w czołówce brokerów.

 • Transakcje są poufne i bezpieczne pod względem technicznym.
 • Wysoka prędkość. Ze względu na własny rozwój informatyczny brokera oraz obecność ponad 1100 serwerów, opóźnienia mogą być praktycznie niezauważalne.
 • Platforma transakcyjna działa bez zarzutu na urządzeniach stacjonarnych, mobilnych i tabletach z systemem Windows, macOS Linux lub iOS;
 • 10 lat na giełdzie.

Platforma EXANTE została zaprojektowana dla profesjonalistów.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button